VYpratávanie , SŤahovanie

Máte bordel v pivnici, na povale? My to vyriešime!

O nás

Naša spoločnosť VERENE sa venuje mnoho činnostiam ako je vypratávanie, sťahovanie, alebo poskytujeme službu búracích prác. Našim hlavným cieľom je spokojnosť zákaznika. Zákazníkom poskytujeme rýchle jednanie a kvalitné služby. Zamestnanci spoločnosti majú bohaté pracovné skúsenosti v obore. Už sa nemusíte zbytočne stresovať a namáhať pri vypratávaní, alebo sťahovaní, pretože my to vyriešime za vás.

Ako fungujeme

Potrebujete vypratať miestnosť alebo sa presťahovať a nechcete sa zbytočne namáhať? My to vyriešime za vás.  Naši odborníci zaobstarajú pre vás bezstarostné sťahovanie, vypratávanie nábytku a iných objektov, alebo vypratávanie bytov a domov. Nacenenie práce záleží od vzdialenosti trasy, špecifických požiadaviek a iných faktorov. Pred prijatím práce vykonáme obhliadku alebo sa osobne s vami dohodneme o rozumnej cene. Naše vozidlá nepožičiavame. Ak máte záujem o naše služby neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom telefónneho čísla alebo pomocou mailovej adresy.

Naše služby

sťahovanie a vypratávanie poskytované spoločnosťou verene

Vypratávanie

Spoločnosť verene sa venuje všeobecnému vypratávaniu. Zabezpečíme pre vás kompletné vypratávanie bytu, domu, alebo akýchkoľvek priestorov. Pokiaľ potrebujete vypratať celý byt aj s rozobratím interiéru, my tu využijeme naše bohaté skúsenosti z búracích prác. Odbremeníme váš priestor od zbytočného bordelu a neporiadku v pivnici, na povale a v ďalších objektoch. Poskytneme vám účinnú pomoc pri zbavovaní sa nepotrebných vecí, čím získate viac usporiadaného a funkčného priestoru, a to bez zbytočného námahy z vašej strany. Po vykonanej práci si nemusíte robiť starosti z odstráneného bordelu, o ten sa už my postaráme.

vypratávanie a búracie práce poskytované sťahovaciou firmou Verene

Sťahovanie a vypratávanie

Naša spoločnosť verene ponúka možnosť sťahovania bytu, domu, alebo akýchkoľvek vecí. Bez ohľadu na vaše potreby a preferencie, sa vaše štahovanie stane bezstarostným a pohodlným procesom.
Sme schopný vykonať prevoz nového materialu, nábytku a iných predmetov, priamo z predajne, alebo predom dohodnutého miesta. Zaobstaráme pre vás pohodlné sťahovanie bytu, alebo domu.

búracie práce a demolačné práce

Búracie práce

Venujeme sa aj búracím prácam. Sme schopní efektívne odstrániť daný objekt a zároveň vás zbaviť väčšiny materiálu z tohto objektu. Naše skúsenosti s búracími projektami zahŕňajú spoluprácu na viacerých projektoch. Pracovali sme na viacerých demolačných projektoch, vďaka ktorým sme získali bohaté skúsenosti.

Cenník služieb

Cena služby sa nedá predom určiť, pretože záleží od mnoho faktorov. Našim zákaznikom poskytujeme rýchle a férové jednanie. Vieme vám určiť približnú cenu pre sťahovanie a vypratávanie, alebo búracie práce prostredníctvom telefónneho čísla.

Kontakt

Radi vám zodpovedáme vaše otázky a dotazy prostredníctvom telefónneho čísla alebo emailovej adresy. Naše kontaktné údaje nájdete na stránke s kontaktmi alebo na spodnej časti stránky. Po telefonáte vám vieme určiť približnú cenu za poskytnutú službu.